Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji.
Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie.
Dodává se s ergonomickým postrojem, který může být perfektně upraven podle vašeho tvaru a velikosti. Pellenc baterie byly navrženy s cílem usnadnit vaše každodenní úkoly a dát větší autonomii a svobodu při vaší práci. Ultra Lithium Baterie také chrání životní prostředí, lithium-iontová baterie je z 80% recyklovatelná. Ultra Lithiové baterie přichází v několika modelech (podrobnosti viz následující stránky).
Použití ultra velkokapacitní technologie Ultra Lithiové baterie zaručuje provoz bez znečištění, bez zápachu a s rekordním provozním rozsahem
Power by iChoice ipPublisher 2012