S bezkonkurenčním poměrem výkon/hmotnost a standardní montáží OREGON ¼ " řetězu, speciálně určeného pro prořezávání, pracují ruční řetězové pily Selion C20 a M12 čistě a precizně. Extrémně lehká a pevná lišta řetězu Pellenc z oceli a kompozitních materiálů dává vynikající torzní stabilitu a pružnost v případě zaseknutí či uvíznutí řetězu, čímž zabraňuje poškození. Zárukou spolehlivosti a malé hmotnosti je absence spojky a redukční převodovky. Všechny řetězové pily Selion mají přímý pohon pastorku řetězu, což zvyšuje odolnost.

Řetězové pily Pellenc využívají patentované technologické inovace Pellenc. Propracovaný systém napínání řetězu - Patent Pellenc- zajišťuje vždy správné napnutí řetězu a uživatel nemusí přemýšlet nad správným napnutím řetězu. Toto napnutí se nastavuje pomocí integrovaného zatahovacího klíče - Patent Pellenc - což je užitečné pro napínání řetězu během provozu.
Elektronické ovládání průtoku oleje mazání řetězu - Patent Pellenc - spotřeba oleje je řízena v závislosti na spotřebě energie. Pro vaši bezpečnost jsou řetězové pily vybaveny elektronickým bezpečnostním senzorem - Patent Pellenc - v případě pádu nebo zpětného rázu okamžitě zapne elektrickou brzdu řetězu.

V porovnání s benzínovým řetězovými pilami ušetříte až 30% oleje a prodloužíte životnost řetězu.

Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, Selion těží z velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje tichý provoz bez zápachu a rekordní provozní dobu.
Power by iChoice ipPublisher 2012