PELLENC+

Muší váha

Helion od Pellenc jsou nejlehčí profesionální plotostřihy na světě! Díky své nízké hmotnosti 3 až 4,4 kg zaručuje komfort při práci a tím zvyšuje ziskovost a snižuje bolesti pohybového aparátu. Rekordně nízká hmotnost je umožněna díky použití vysoce kvalitních materiálů: kompozitní uhlík a magnezium.

Antiblokovací systém

Pokud je lišta zachycena v porostu, exkluzivní elektronické zařízení Pellenc Patent obrátí směr otáčení motoru a umožní uvolnění. Lišta proto může automaticky pracovat volně, snadno a bezpečně.

Rychlý přepínač

Montáž a demontáž řezné lišty značně usnadňuje rychlý přepínač. Systém umožňuje rychlou montáž a demontáž lišty. Pro výměnu lišty budete potřebovat méně než 1 minutu

Závěsný systém

Pro optimalizaci práce Helion Pole a Helion teleskop, Pellenc vyvinul exkluzivní nosný systém Pellenc Patent. Toto zařízení vám umožní pracovat s maximální lehkostí, větším pohodlím a maximální flexibilitou použití.

Volič rychlosti

Helion je vybaven 4 stupňovým přepínačem, kterým volíte rychlost kmitů podle podmínek práce. Zvolený stupeň je vizuálně indikován LED diodou.
Power by iChoice ipPublisher 2012